
Valokuvaaja Salla Seeslahti aloitti KK-Kuvan studion yrittäjänä Joensuussa

08.09.2023 | Yrityselämässä tapahtuu
KK-KUVAN keskittyessä koulu- ja päiväkotikuvauksiin studion yrittäjänä jatkaa Valokuvaaja Salla Seeslahti. Kirkkokatu 21 sijaitseva liike jatkaa toimintaansa normaalisti palvellen passikuva- ja muotokuva asiakkaitaan maanantaista-perjantaihin 9.00–17.00.
Salla Seeslahti on Suomen ammattivalokuvaajien ja jäsen ja hiljattain European Photographer statuksen saanut pitkän linjan valokuvaaja. Perinteistä studiokuvausta Seeslahti pyrkii päivittämään omalle kuvaustyylilleen uskollisena. Asiakkaille on luvassa minikuvauspäiviä sekä erilaisia kuvausteemoja. Myös miljöökuvaukset jatkuvat ja Polvijärven studio palvelee sopimuksen mukaan.
Yrityksille tarjonta pysyy myös laajana aina kuvallisista henkilökorteista alkaen laajoihin tarinallisiin mainoskuva kokonaisuuksiin tai brändikuvapankkeihin.
Terkuin
Valokuvaaja Salla Seeslahti
p. 0451260419
Haluatko oman yrityksen esille tähän?
Katso myös tämä

Apu Pesoset Oy aloitti perävaunujen myynnin Joensuussa
Joensuulainen hinauspalveluyritys Apu Pesoset Oy on tuonut myyntiin laadukkaat Trailermate-peräkärryt ja muut perävaunut. Hinaus- ja tiepalvelu toimii 24/7.
Yrityselämässä tapahtuu

Ravintola Karhunmäki Joensuussa tarjoaa lounasta, pihvejä, yksityistilaisuuksia ja pitopalvelua
Viihtyisät tilat taipuvat joustavasti myös yksityistilaisuuksiin ja isommankin porukan illanviettoihin.
Yrityselämässä tapahtuu